Dávkovače ASEKO ASIN AQUA

Automaticky dávkovač bazénovej chémie najprv vyhodnotí aktuálnu čistotu vody a následne zaistí úpravu bazénovej vody. Dávkovacie čerpadlá sú napojené na sondy, ktoré zmerajú pH vody, množstvo voľného chlóru alebo redox potenciál vody. Na základe nameraných veličín dochádza k presnému dávkovaniu bazénovej chémie. Pri správnom dávkovaní bazénovej chémie potom možno zabrániť tvorbe nebezpečných patogénov, rias a plesní. Naviac sa vám tak nikdy nestane, že by ste  do bazénovej vody dali viac alebo menej chémie, než je skutočne potrebné. Zariadenia sú veľmi intuitívne s veľkým displejom. Všetko tiež môžete sledovať v mobilnej či webovej aplikácii. Spoľahnite sa aj vy na automatické bazénové dávkovače  so starostlivosťou o vodu a jej úpravou prenechajte na nás. Verejné kúpaliská i domáce bazény a vírivky. Chlórová chémia, bezchlórová chémia aj úprava bazénov s morskou soľou. Pre všetko máme riešenie a výsledkom je priezračná a krištáľovo čistá voda. Medzi prednosti automatických dávkovačov bazénovej chémie patrí veľmi jednoduché ovládanie, jednoduchá údržba, vynikajúce výsledky a vždy krištáľovo priezračná voda. Celý systém je možné napojiť na mobilný alebo webovú aplikáciu a ľahko tak skontrolujete aktuálne hodnoty kvality vody. V aplikácii môžete sledovať nielen aktuálne hodnoty, ale môžete sa pozrieť aj na hodnoty až 30 dní späť.

ASIN AQUA NET

ASIN AQUA Net Kompaktné dávkovacie zariadenie s meraním pH a voľného chlóru alebo redoxu, integrovanými jimkami sond, kontrolným prietokomerom a dávkovacími čerpadlami pre reguláciu pH a dezinfekciu. Slúži na vyhodnocovanie a následne upravuje bazénovú vodu. Zaistí pokročilú a vysoko profesionálnu údržbu bazénovej vody. Sami sa venujte iným činnostiam a starostlivosť o kvalitu bazénovej vody nechajte na ASIN AQUA Net. Vyniká jednoduchou údržbou, dlhou životnosťou a neprekonateľnú spokojnosťou zákazníkov.

 

 

ASIN AQUA OXYGEN

ASIN AQUA Oxygen je komplexný systém pre vnútorné i vonkajšie bazény a vírivky s objemom do 250 m3. Na udržanie kvality vody používa bezchlórovú bazénovú chémiu na báze aktívneho kyslíka. Prostredníctvom pH sondy a automatických dávkovačov systém udržuje hladinu pH v bazéne na stanovenej hodnote. Aktuálne merané hodnoty môžete vidieť na vstavanom dotykovom displeji. Aby sme uľahčili prevádzkovateľom starostlivosť o vodu a jej úpravu, môžete kontrolovať a sledovať všetky hodnoty prostredníctvom mobilnej alebo webové aplikácie, kde sú dostupné dáta za posledných 30 dní. Ak máte záujem o bezchlórový systém úpravy vody v bazéne, je ASIN AQUA Oxygen skvelým riešením.

ASIN AQUA HOME

ASIN AQUA Home je šikovný riadiaci systém slúžiaci na vyhodnotenie a následnú úpravu bazénovej vody. Automat obsahuje sondy na meranie pH a voľného chlóru, je priamo napojený na zásobníky s chlórovou dezinfekciou a flokulanty a podľa nameraných hodnôt ich dávkuje podľa aktuálnej potreby. Systém na základe nameraných hodnôt riadi automatické dávkovanie chémie, čím zaisťuje, aby voda zostala krištáľovo čistá. Automatické dávkovače sú napojené priamo do kanistrov s chémiou a samy aplikujú do bazéna toľko prípravku, koľko je práve potrebné. V kombinácii s vhodne zvoleným filtračným systémom môžete dosiahnuť najnižšiu efektívnu koncentráciu chemikálií s najlepšími možnými výsledkami.

ASIN AQUA Home sa dokáže postarať o vnútorné i vonkajšie bazény s objemom až do 250 m3. Pomocou intuitívne aplikácie môžete ľahko online sledovať všetky prednastavené hodnoty kvality vody v bazéne a tiež aktuálnu teplotu vody. Užívajte si kvalitnú a krištáľovo čistú vodu v bazéne a starosti s jej úpravou nechajte na ASIN AQUA Home od ASEK.

ASIN AQUA SALT

ASIN AQUA Salt je špičkový riadiaci systém pre slanú vodu v bazénoch a vírivkách s objemom až do 90 m3. Je tak vhodný aj pre väčšie či extrémne zaťažené bazény. Morská soľ do bazéna rozpustená vo vode o koncentrácii 3 – 4 kg na 1 m3 je elektrolytickým systémom rozkladaná za vzniku chlóru, ktorý v bazénovej vode kompletne ničí baktérie, vírusy a riasy.

Pomocou sond meria systém ASIN AQUA Salt aktuálnu hodnotu pH a hladinu chlóru vo vode. Vďaka tomu veľmi presne riadi produkciu chlóru, udržuje hladinu pH a navyše dávkuje Algicid. Všetko je teda úplne pod kontrolou. Sami sa o nič nestaráte, len si užívate krištáľovo čistú vodu. Jedná sa o najmodernejšie zariadenia pre slanú vodu v bazéne.

Celý systém je možné napojiť na mobilný alebo webovú aplikáciu a ľahko tak skontrolujete aktuálne hodnoty kvality vody. V aplikácii môžete sledovať nielen aktuálne hodnoty, ale môžete sa pozrieť aj na hodnoty až 30 dní späť.