Bazény compass pools

Bazén je skvelým doplnkom každého domu, ale nič sa nevyrovná luxusu keramického bazéna. Tieto bazény sú vyrobené z vysokokvalitných keramických materiálov, čo zaručuje pevnú konštrukciu a vizuálne atraktívnu povrchovú úpravu. To, čím keramické bazény vynikajú, je ich výnimočná odolnosť voči rastu rias. Vďaka odolnej konštrukcii sa výnimočne ľahko čistia a udržiavajú počas celej životnosti.

Keramické bazény ako odolné bazénové vybavenie menej podliehajú problémom, ako je praskanie alebo rozbitie, čo z nich robí výhodnú investíciu. Zistíte tiež, že tieto bazény sú veľmi prispôsobivé. Majitelia domov si môžu vybrať zo širokej škály veľkostí, tvarov a farebných možností, ktoré vyhovujú ich individuálnym preferenciám a potrebám. Nezáleží na veľkosti vášho dvora, keramický bazén doň ľahko zapadne a zároveň poskytne vašej rodine dokonalý pôžitok.

Celkovo možno povedať, že investícia do keramického bazéna je pre majiteľov domov bezproblémovým rozhodnutím. Tieto špičkové bazény sú špeciálne navrhnuté tak, aby ponúkali nízke náklady na údržbu a prispôsobiteľný dizajn, čo zaručuje dlhoročnú radosť z používania počas mnohých nasledujúcich letných období.

Môžeme našim zákazníkom ponúknuť technologicky vyspelé riešenie pre bazény. Inovácia je skutočne výnimočná a jej účinnosť pripisujeme jedinečnej kombinácii dvoch kľúčových aspektov: sendvičového jadra z keramiky a ochrannej vrstvy Bi-luminite®.

Práve keramické sendvičové jadro zabezpečuje bazénom takú výnimočnú odolnosť voči krúteniu a vodotesnosť. Jadro funguje aj ako tepelný izolant – nevyhnutnosť na udržanie optimálnej teploty. Technológia bola vyvinutá v Austrálii, kde sa krajina môže pochváliť povesťou krajiny s vysokým počtom hodín slnečného svitu a značnými skúsenosťami s inštaláciou bazénov, preto nie je žiadnym prekvapením.

Ochranná vrstva Bi-luminite® je známa svojou neuveriteľnou odolnosťou voči škodlivým účinkom UV žiarenia, vďaka čomu je ideálna pre vonkajšie bazény. Tým to však nekončí; okrem ochranných schopností obsahuje vrstva Bi-luminite® špeciálne pigmenty, ktoré vytvárajú nádherný trojrozmerný efekt. V slnečnom svetle sa slaná voda pridáva k ohromujúcej vizuálnej kvalite a vytvára fascinujúci vzor, ktorý premení váš bazén na nádherné umelecké dielo.

Celkovo technológia vytvára skutočne výnimočný zážitok z bazéna.