Dávkovače

Dnes je bežnou súčasťou moderných bazénov aj automatická úprava vody. K tomu slúžia automatické dávkovacie zariadenia.

Tepelné čerpadlá

Tepelné čerpadlo zaistí, že vodu v bazéne budete mať takú teplú, ako si prajete. Tepelné čerpadlá pre bazény sú vysoko účinné a nahrejú vodu v bazéne za krátku dobu.

Filtre a čerpadlá

Kvalitná filtrácia je srdcom každého bazéna. Krištáľovo čistú  vodu budete mať  i vo svojom bazéne, pokiaľ budete používať kvalitnú  pieskovú filtráciu. Voda v nej prechádza cez pieskovú náplň, zachytávajúcou nečistoty. Pri rozhodovaní o správnom type filtrácie pre  Váš bazén je rozhodujúci  objem vody a miestne podmienky. Všeobecne  platí, že filtračná jednotka by mala prefiltrovať celý objem Vášho bazéna za 4 hodiny. 

PVC armatúry a tvarovky

Armatúry a tvarovky z PVC-U majú svoje pevné miesto pri inštalácii bazénových technológií domácich bazénov, umelých kúpalísk, rozvodov pitnej či odpadovej vody či záhradných zavlažovacích systémov – teda všade tam, kde sú kladené vysoké nároky na spoľahlivosť, pevnosť a odolnosť potrubných dielov a kvalitu spojov. V našej ponuke nájdete široké spektrum jednotlivých tvaroviek aj armatúr v rozmanitých priemeroch a veľkostiach.

Vysávače

Bazénové vysávače spríjemnia starostlivosť o čistotu bazénu. Máme plne automatické  alebo  ručné vysávače. 

Protiprúdy

Plávanie patrí  medzi najobľúbenejšie a najzdravšie športy. Nemožno sa teda diviť, že mnoho zákazníkov si ku svojmu bazénu kúpi protiprúd, vďaka ktorému môžu bazén využívať na maximum a pohodlne si v ňom zaplávať. 

UV dezinfekcia

Dezinfekcia bazénovej vody pomocou UV lampy zníži spotrebu bazénovej chémie na minimum. UV lampa spoľahlivo likviduje baktérie v bazénovej vode a zamedzuje vzniku rias a siníc. 

Testery vody

Testery bazénovej vody slúžia na zistenie chemického zloženia vody, ktoré je veľmi dôležité, aby sme mali čistú a priezračnú vodu.