Tepelné bazénové čerpadlá RAPID

Dodávame tepelné čerpadlá Rapid voda/vzduch s typovým označením Mini RM, Rapid RH a tepelné čerpadlá Rapid s invertorom. Výkony tepelných čerpadiel sú od 3,6 do 36,5 kW pre bazény 10 až 169 m3.

Vďaka použitiu japonských kompresorov Toshiba dosahujú čerpadlá Rapid vysokú výhrevnú efektivitu pri nízkej spotrebe energie a minimálnej hlučnosti. Titánový výmenník a strieborné zvary vnútornej technológie umožňujú použitie týchto tepelných čerpadiel aj v bazénoch so slanou vodou.

Tepelné bazénové čerpadlá Microwell

Rad tepelných čerpadiel Microwell bol starostlivo koncipovaný a navrhnutý tak, aby ponúkal kompletný rad vykurovacích riešení, ktoré sú vhodné pre všetky typy a veľkosti bazénov. Od malého rezidenčného bazéna, cez hotelové alebo kúpeľné, až po veľké bazény pre rekreačné strediská s objemom presahujúcim 400 m3. Tepelné čerpadlá Microwell zahŕňajú aj komfortnú radu SPLIT určenú na celoročné vykurovanie vnútorných a vonkajších bazénov. Spoločnosť Microwell tiež navrhla špeciálne príslušenstvo na celoročnú prevádzku, ktoré umožňujú tepelnému čerpadlu efektívne pracovať pri teplote až do -15° C.

Wi-Fi

Wifi je dnes súčasťou väčšiny tepelných čerpadiel. Hlavnou prednosťou je kontrola aktuálnej teploty vody, notifikácia a upozornenia, nahriatie bazéne v dostatočnom predstihu odkiaľkoľvek na svete. Tepelné čerpadlo možno ovládať pomocou aplikácie Smart Inverter pre Android aj iOS

Tepelné čerpadlá pre nadzemné bazény

Pripravili sme ponuku bazénových tepelných čerpadiel špeciálne určených pre nadzemné bazény. Tieto tepelné čerpadlá majú nižšie požadované prietoky, než klasické tepelné čerpadlá pre väčšie bazény. Vďaka nižšiemu prietoku je možné prevádzkovať čerpadlá spoločne s menšími filtráciami od 2 – 3 m3/hod. Tepelné čerpadlá pre nadzemné bazény nie je potrebné nijak zložito inštalovať. Stačí ich pripojiť do zásuvky, napojiť na hadice a môžete ohrievať vodu.